Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  68,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,54%

i to jest własnie PR

Zgłoś do moderatora
duzymi literami pisany.
skupic sie wyłacznie na krypto i ich wykorzystaniu komercyjnym. reszta -lignolit i zioło na baze bo to sa bzdety bez znaczenia na dzisiaj ,a oczywiscie.cos od czasu do czasu opublikowac , zeby nie było.......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC 5,74% 0,31 2022-07-06 15:20:29