Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,84 zł , zmiana od tamtej pory: -43,95%

i nowocześni, wiosenni, kolorowi

Zgłoś do moderatora
oni dyktują które imiona , kolory trzeba wykluczyć, wyśmiewać, patrz ; Janusz, Grażyna a do nieoficjalnego prl-u w 2015r. także marki samochodów, kolor włosów, kurtki itd..

tak jak zawłaszczyli majątek Polaków po 1990r., tak nazwy parti, patrz PSL, ONR
- stworzyli zastepy ugrupowań nieoficjalnie po-st- komuszych w całym spektrum a oprócz tego przefarbowują się staly, gdy plugastwo wylewa się z nadmiaru.
Nawet tęcze chcieli przywłaszczyć ale pominęli dwa kolory

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 1,57% 5,51 2023-06-02 17:01:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.