Forum Giełda +Dodaj wątek

I jeszcze kolejna konkurencja kolagenowa: http://www.colway.pl/

Zgłoś do moderatora
Wiedza dla dociekliwych - Linia kosmetyczna

<< 1 2 3 4<<
drukujDrukuj

Historia

Prace biotechnologiczne nad stworzeniem linii kosmetyków najnowszej generacji na bazie Kolagenu Naturalnego zapoczątkowane zostały jesienią 2004 roku w firmie kosmetycznej Vena w Polsce, w pobliżu Gdańska. W fazie zaawansowanej włączono do nich Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA TEST oraz Zakład Badań Dermatologicznych, Aplikacyjnych i Chemicznych Wyrobów Kosmetycznych w Warszawie. Bezpośrednią inspiracją do tych badań stało się entuzjastyczne przyjęcie przez rynek konsumencki naturalnego kolagenu pochodzenia rybiego w czystej postaci żelowej. Spektakularne efekty działania tego specyfiku, który jest przełomem w kosmetologii i największym odkryciem w historii polskiej biochemii &#8211; sprawiły, że w latach 2004-2010 sprzedane zostały setki tysięcy opakowań Kolagenu Naturalnego bez kampanii reklamowej, wyłącznie poprzez rekomendację użytkownika &#8211; użytkownikowi. Polski, rybi kolagen pojawił się dokładnie w czasie, gdy czołowe koncerny kosmetyczne wycofywać się zaczęły z suplementacji najlepszych i najdroższych kosmetyków jedynym dotąd znanym &#8211; kolagenem wołowym. Odwrót od kolagenu bydlęcego spowodowany został jego nieaktywnością biologiczną, wysokim odsetkiem alergizowania i ryzykiem przenoszenia prionów BSE. Nie było dotąd możliwości zastąpienia go. Tak zwany &#8222;kolagen roślinny&#8221; to pojęcie wirtualne, wymyślone dla potrzeb reklamy. Kolagen, to bowiem łańcuch minimum 20 L- aminokwasów związanych w spirale i wytwarzanych w cyklu metabolicznym tylko przez kręgowce !

COLWAY nie ustaje w poszukiwaniu dla swojej Sieci najlepszych rozwiązań biochemicznych.

http://www.colway.pl/

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUIMPLANT 0,00% 0,01 2015-03-20 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl