Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: -30,51%

.. i jeszcze coś.

Zgłoś do moderatora
Maj był kolejnym miesiącem, w którym produkcja energii z węgla brunatnego rosła w dwucyfrowym tempie (+12,4 proc. r/r). Obecne otoczenie to przysłowiowa woda na młyn dla wyników PGE.Marże energii biją rekordy do tego zatwierdzone KPO. Grupa_PGE zgłosiła do KPO projekt #offshore o wartości 74 mld zł, z czego blisko 80% wartości stanowią inwestycje w #OZE w tym projekty morskich farm wiatrowych Baltica 2 i Baltica 3 o łącznej wartości 35 mld. Ciekawe jak dywidenda, pewnie jak zwykle nie będzie, co już jest w cenie, ale nigdy niewiadomo. 2022-06-22
ZWZA ws. m.in. podziału zysku netto za rok obrotowy 2021.
  • .. i jeszcze coś. Autor: ~KER

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE 1,50% 7,55 2023-01-26 17:03:18