Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: -43,72%

I jak moi drodzy, paluszki pokaleczone?

Zgłoś do moderatora
Cześć Wam lojalni Inwestorzy, detaliści, day-traderzy i quasi-animatorzy!
My niedźwiedzie, kochamy spadki, wpadamy wówczas w amok. Jak z dnia na dzień coraz niższa pozostaje cena wykonania - tryumfujemy. Liczba akcji odkupionych się nie zmienia, a zysk zostaje w kieszeni. Premia to nagroda za właściwe oszacowanie ryzyka. Spytacie po co akcje tego truchła? Odpowiem, Wam - tej spółki nie ma w tzw. strategicznych spółkach Ministerstwa Skarbu (Grupa Azoty jest), ale jest na liście spółek o istotnym znaczeniu. I mimo, że większość ma świadomość bankructwa to regulacje polityki nie dopuszczą do tego. Co nie znaczy, żebyście teraz już te akcje kupowali. Krew się tu lać będzie długo, malunek w PS gdzieś tam wykreśliłem z 5 dni temu. Sentyment zgasł, my konserwatyści mamy target wyprzedaży akcji i grania na spadek. Zapraszam do żonglerki spreadami, kierunek już znacie, czas na obfitujące rezultaty. Dostaję minusy, za to, że zmienił się scenariusz rynkowy i byczki muszą zakładać b. długi horyzont inwestycyjny. Dziś zabrałem pieniądze ze stołu kasując całkiem pokaźną część możliwego do ugryzienia tortu. A i walora skubnąłem przy okazji.
---
Serdeczności Wszystkim - Kenobi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKPCARGO -5,50% 10,13 2022-07-05 17:04:58