Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,90 zł , zmiana od tamtej pory: 6,46%

I co? Znowu nie miałem racji:)??

Zgłoś do moderatora
 43 minuty temu

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/kim-dzong-un-spotkanie-z-donaldem-trumpem-w-warszawie/91tjw0p

Jednocześnie, powołując się na osoby zaznajomione z tą sprawą, Bloomberg donosi, że według nich Biały Dom rozważa m.in. Szwecję i Szwajcarię. 
------
Autor: ~Bzymbzymk [185.122.144.*] 2018-03-13 17:51
Opublikowano przy kursie:  94,72 zł , zmiana od tamtej pory: -7,20%

Media przebąkują, że spotkanie Trumpa i Kima może odbyć się w Europie. 

Jak już podawałem wcześniej, gdyby spotkanie odbyło się w Szwajcarii, wzbudziłoby to zbyt wiele podejrzeń z tego względu, że Szwajcaria to odnoga interesów m.in Watykanu a papa Franek to dobry ziom Kima.
Jest jeszcze jeden kraj, który będzie najprawdopodobniej miejscem spotkania jeśli to będzie Europa a mianowicie Szwecja w której Kim ma swoich agentów ( paradoksalnie nie są to Koreańczycy z lewymi paszportami Korei Południowej ale Szwedzi z dziada pradziada).

Poza Koreą Południową, Szwajcarią i Szwecją, lub innym krajem Skandynawskim, z czego Szwecja jest najbardziej prawdopodobna nie ma więcej miejsc w których można byłoby zorganizować to spotkanie.

https://www.bankier.pl/forum/temat_miejsce-spotkania-trump-kim,27487109.html
------

Jeżeli spotka się w Warszawie ( co jest mało prawdopodobne) będzie to zdecydowanie najmądrzejszy przywódca, elita światowa, która będzie miała okazji stąpać po ziemiach tego kraju. Od czasu IIWŚ i kochanego komunizmu, dawno nie gościły u nas tak wybitne persony.

---
Czekam na wasze odpowiedzi, że jestem
- wariat
-chory
-troll
-ruski agent
- cokolwiek sobie wymyślicie

https://bzymbzymk.wordpress.com/blog/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 2,05% 93,58 2019-09-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.