Forum Giełda +Dodaj wątek

I co teraz powiecie, naganiacze na spadki?!

Zgłoś do moderatora
Z raportu za 3 kwartał:
" Zarazem w III kwartale roku 2010:
c) spółka nie zaniechała żadnego rodzaju działalności"

Ponadto:
"Wobec wyników osiągniętych na koniec III kwartału 2010 roku, Zarząd Spółki NIE WIDZI ZASADNICZYCH ZAGROŻEŃ DLA REALIZACJI CELÓW I ZAŁOŻEŃ FINANSOWYCH DOTYCHCZAS OPUBLIKOWANYCH" !!!

Jutro kupuję perełkę!! Będę bogaty!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.