Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,77 zł , zmiana od tamtej pory: 105,65%

I... co dalej...?

Zgłoś do moderatora
Oczywiście czekamy na wyniki za Q3 które jeżeli potwierdzą trend mocnej poprawy mogą wyzwolić kolejny mocny ruch w górę. Osobno czekamy na OZEnewsflow jak ktoś uprzednio ładnie napisał, potencjalnie informacje o kolejnych kontraktach budowlanych, oraz w temacie re-organizacji struktury Grupy. Czy coś jeszcze może się pojawić?

No i wyraźnie widać że jest tu już kapitał który systematycznie skupuje z rynku. Nie jest to agresywne zbieranie ale bardzo wyraźne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD 0,83% 3,64 2021-06-18 16:01:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.