Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: -9,09%

i co dalej .. ??

Zgłoś do moderatora
na tę chwilę kompletnie nie widzę siły w dwóch spadkowych ostatnich sesjach ...dlatego nie pozbyłem się tego co sobie parę sesji wstecz skubnąłem licząc na atak co najmniej na 27,50 ......
gorzej !! ..zaczyna mnie dopadać jakiś optymizm, że czeka nas atak na 32,50 - 34,00 ....hhhmmm ot dziwak ze mnie straszny :) :)

pierwsze zdjęcie to "bardzo rozdrobniony" układ wolumenu dla ruchy wzrostowego od minimum 8,50 do ostatniego maksimum na 44,80 ..... im dłuższe te poziome kolorowe paski tym większy wolumen w danym przedziale cenowym...

link 

drugie pokazuje dlaczego uważam, że brakuje na tę chwilę siły do ruchu spadkowego ... oczywiście może się to zmienić na przykład jutro ale jeśli pojawi się świeca wzrostowa ponownie na poziomie wolumenu w okolicy 14 tys. to moim zdaniem potwierdzi moje "dziwne przeczucia" ... pożyjemy zobaczymy :) :)

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 23,00 2021-09-21 12:05:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.