Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: -4,55%
I okazało się że słowem Klucz jest tak jak myślałem HYPERBARY

TROCHE mało przekonującą ale mkze tylko dla mnie jest ta wycena na 20 mln jakoś się zmienia w czasie wcześniej w raporcie o NWZA BYŁO CHHBA 18 MLN o ile się nie mylę.

Myślałem że te 1.7 mln pójdzie na dalszy rozwój firmy ale niestety nie.

Może rzeczywiście pomysł na produkcję tego sprzętu jest tyle wart i to coś co może być hitem....


Ale byłoby dużo dużo lepiej żeby kasa pozostała w spółce oraz żeby Yoshi miało torche lepsza sytuację ekonomiczna

Nic nie dzieje się przypadkiem wczoraj minął termin rejestracji na nzwa a znając doskonały przykład Doradców24 widać jak jeden akcjonariusz mkze utrudnić spółce życie.

Ale tak jak pisałem nasz Prezes jest młody jeszcze ambitny i chce osiągnąć sukces

Jeśli ten pomysł wypali to firma naprawdę będzie dużo warta.

Skoda tylko że na razie mamy sam pomysł ale są też jak widać fajni ludzie i coś co może być hitem.

Tak sobie rano pomyślałem że wczoraj to chyba miałem czwrne myśli może sam oczekiwałem zbyt dużo. Raczej chyba poniżej 2 złotych nie spadniemy bo to jednak jest pomysł z potnefjalnie ogromnymi zyskami.. Ale nie powinien może jest super pomysł i da bardzo dużo zarobić
  • HyPERBARy Autor: ~Acreo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 0,00% 2,10 2021-01-26 11:44:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.