Forum Giełda +Dodaj wątek

Hydrobudowa

Zgłoś do moderatora
Stock ekspert napisał:

Postrzegam to tak:
Lepiej zaryzykować tutaj pieniądze niż w totolotka .
Moim zdaniem powiązania w zobowiązaniach, zabezpieczeniach oraz wspólnych wierzycielach HBP i PBG są tak silne, że najprawdopodobniej aby uratować PBG będą musieli podnieść HBP. Obecna zmiana upadłości HBP na likwidacyjną nastąpiła tylko i wyłącznie w celu ochrony wierzycieli i interesów samej spółki.
A w Wysogotowie już wiedzą kiedy nastąpi ponowna zmiana na upadłość układową. Analogiczna sytuacja miała miejsce w Monnari na przełomie 2009/10 roku.
Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HBPOLSKA 0,00% 0,01 2013-03-28 15:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl