Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,32 zł , zmiana od tamtej pory: -76,47%

Hydra Games zwiększa budżet gry The Last Breath

Zgłoś do moderatora
Hydra Games, warszawski producent i wydawca gier, autor ciepło przyjętego przez graczy Don’t Be Afraid, negocjuje warunki współpracy z Dredge Games Sp z o. o. Obie spółki w przeciągu najbliższych dni podpiszą umowę, na podstawie której Dredge Games zostanie koproducentem gry autorstwa Hydra Games o roboczym tytule The Last Breath. W ramach współpracy, Dredge Games wniesie do budżetu produkcyjnego gry swój wkład własny, co spowoduje zwiększenie budżety produkcyjnego do 500 tys. zł. Premiera gry na platformy PC oraz Nintendo Switch została zaplanowana na II kwartał 2022 roku, a w drugiej kolejności na inne platformy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR -0,36% 0,55 2022-05-20 16:47:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.