Forum Giełda +Dodaj wątek
znowu jestesmy na poziomach zlotowych hahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha....tutaj arkusz jest tak mega dziurawy ze mozna by tu robic mega pompki..nawet znowu dojsc do 80 zł........ale poki co nikt nie jest zainteresowany takim scenariuszem...zwlaszcza zarzad ktory tez ma akcje..niby za 10 gr ale ma...i napewno by chcial sypnac akcjami np powyzej 50 zł.....moze kiedys sie doczekamy prawda PANIE NOWOSAD? gosciu z tak bogatym CV a nie umie zarabiac na akcjach swojej spolki...WSTYD PANIE CEZARY WSTYD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-27 14:21:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.