Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,65 zł , zmiana od tamtej pory: 5,47%

Hunting Clash 19 pozycja w USA w kategorii FREE

Zgłoś do moderatora
https://app.sensortower.com/category-rankings?os=android&app_id=com.tensquaregames.hunting.clash.wild.hunter.deer&start_date=2023-08-19&end_date=2023-09-17&countries=US&category=game_simulation&chart_type=free&device=android&hourly=false&selected_tab=charts&date=2023-06-20&summary_chart_type=topselling_free

Rok temu pozycja 300-400 była...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 3,49% 93,50 2023-11-30 17:03:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.