Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -16,04%

HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółce?

Zgłoś do moderatora
Jakiegoś newsa, info wyszperane w necie czy od kogoś kto kogoś tam niby zna?

No właśnie - a forum powinno być w celu wymiany informacji a nie anonimowego budowania własnego ego poprzez nikomu nie potrzebne treści. Aż za głowę się łapię widząc na co tutaj wielu traci swoje życie. A mamy je jedno :)

Obudźcie się zanim będzie za późno!


P. S. 1. Tak tak od razu odpowiem wszelkim samarytaninom i innym upierdliwym nickom jak aa - jestem w akcjonariacie, czekam cierpliwie i ani 1 akcji nie oddam. A Wy wmawiajcie, że ktoś do czegoś Was namówił, naobiecywał czy.... No właśnie co? Sami sobie każdy z nas z osobna niech zada pytanie po co tu w ogóle jesteśmy i róbmy swoje.

P.S.2. Osobiście również widziałem naszą drogę do sukcesu w nieco inny sposób, ale życie potrafi zaskakiwać i trzeba dostosowywać się do realiów. Ale aby móc być elastycznym trzeba od początku mieć szeroki plan i kilka opcji jak np. długoterminowa inwestycja (czy zrealizujemy swój cel rok później na jakieś znaczenie?). A jeśli ktoś chce na szybko to chyba też miał wiele okazji co? Zatem mniej jadu i szukania winy wszędzie tylko nie u siebie.

Nie zapominajmy o jednym - spółka sama w sobie z przychodami, zyskiem i środkami trwałymi jest w innej lidze niż jeszcze rok temu - i Wy też to wiecie, oj wiecie. Bardziej polecam skupić się na tym co zrobić gdy kurs będzie już w okolicy indywidualnego "wyjścia na zero" - no wtedy każdy ponownie sam podejmie decyzję czy zostaje, ucieka uff bez straty czy znowu poczyta wypociny niektórych jegomości i będzie miał na kogo zwalić swoją "niedolę".

Miłego dla akcjonariatu (jesteśmy coraz ważniejsi bo i ff się zmniejsza - jakoś dziwnie wykorzystując negatywnych ujadaczy do powiększania własnych pakietów - a większość zamiast skupić się na tym to biadoli o błędnie interpretowanych pismach z knf).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HUBTECH 0,78% 0,39 2022-12-02 17:01:26