Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 58,62%

https://www.money.pl/gielda/pozew-pbg-przeciw-pgnig-panstwowy-gigant-moz

Zgłoś do moderatora
https://www.money.pl/gielda/pozew-pbg-przeciw-pgnig-panstwowy-gigant-moze-zaplacic-118-mln-zl-6365972197505153a.html

moze o to chodzi- zaatakowali skarb panstwa- to teraz skarb panstwa zaatakował ich?? moze sie dogadaja i bedzie ugoda? cos tu sie swieci...
  • https://www.money.pl/gielda/pozew-pbg-przeciw-pgnig-panstwowy-gigant-moz Autor: ~mustafa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG 15,00% 0,05 2020-06-03 12:57:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.