Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  263,20 zł , zmiana od tamtej pory: -3,31%

Hossa na CD Projekcie trwa i ma książkowy przebieg. :)

Zgłoś do moderatora
Byki tygodnia, czyli trzy spółki z szansami na zwyżki: CD Projekt, Amica i PGE
Piotr Zając

1. CD Projekt z nowym historycznym szczytem notowań
https://www.parkiet.com/apps/pbcsi.dll/storyimage/PA/20191112/ANALIZY/311129997/V1/0/V1-311129997.jpgFoto: GG Parkiet

Tytułowy producent gier jest jak Robert Lewandowski w Bundeslidze – co chwilę bije kolejne rekordy. W minionym tygodniu znowu to potwierdził. W czwartek jego notowania dotarły bowiem do 267,9 zł, a kapitalizacja sięgnęła 25,7 mld zł.
Hossa trwa i ma książkowy przebieg. Cena respektuje 50-sesyjną średnią kroczącą (obecnie przy 245 zł), MACD wrócił powyżej 0, a układ linii +DI/-DI/ADX znów faworyzuje byki. Nowy rekord to klasyczny sygnał kontynuacji trendu. Na ten moment trudno znaleźć argumenty za jego zakończeniem.

https://www.parkiet.com/Byki-i-niedzwiedzie-tygodnia/311129997-Byki-tygodnia-czyli-trzy-spolki-z-szansami-na-zwyzki-CD-Projekt-Amica-i-PGE.html
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,36% 254,50 2019-12-13 17:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.