Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Holandia pozwie Polskę do TSUE

Zgłoś do moderatora
www.rp.pl/Unia-Europejska/312019886-Holandia-pozwie-Polske-do-TSUE-Prof-Letowska-Polski-nikt-by-dzis-do-Unii-Europejskiej-nie-przyjal.html

Czyli Holendrzy mądrzy ludzie, wiedzą, że w Polsce nie ma praworządności a nieposłuszni władzy sędziowie są piętnowani ( plus naciski na sędziów ).
Leszek mówił o dwustronnej umowie polsko - holenderskiej. Tylko jak wyroki polskich sądów mają być ważne dla strony holenderskiej?
A cwaniaczek Skiba to tak się zna na prawie jak ja na balecie. On już wie, że źle zrobił kradnąc do spółki z BFG Ideę i się boi ( stąd te jego wykrętne tłumaczenia )- i stąd ten wywiad o wyroku sądu arbitrażowego, który niby się nie liczy. Skiba na tym stanowisku, podobnie jak wszyscy urzędnicy Pisowscy długo już nie pewnie będą - nadchodzi powoli lecz nieubłaganie czas zmian na lepsze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.