Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,70 zł , zmiana od tamtej pory: -5,14%

Hoffman aby zachować stołek, do walnego musi dzwignąć

Zgłoś do moderatora
kurs. Jednak SETKI milionów złotych stracone przez Pana Sobika i Pana Moskę mogą przewarzyć wspólne polowania. A pan Moska porywczy jest. Obecnie lentex powinien po 25-30 zł chodzić (novita). Prezes ich po prostu pozbawił zysku, a pensje z 0,8 mln dzwignął sobie na 1,4 mln. I co najważniejsze za pieniądze Lentexu wykupił sobie i zarządowi polisę oc od błędnych decyzji. A taka polisa kosztuje miliony zł ( kupił wszystkie chroniące klauzule).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,49% 10,15 2021-07-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.