Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,80 zł , zmiana od tamtej pory: -10,96%

HM Inwest traci na debiucie GPW. Spółka chce sprzedawać 1000 mieszk/r.hm

Zgłoś do moderatora
Akcje spółki HM Inwest zadebiutowały dzisiaj na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych. Na otwarciu kurs akcji spadł wobec ceny odniesienia o 0,87% i wyniósł 22,8 zł. Jest to 5. debiut na rynku głównym w 2019 roku i jednocześnie 4. przejście z NewConnect w tym roku.

HM Inwest chce wejść na poziom ok. 1 000 sprzedanych mieszkań ok. 2020-2021 r., poinformował prezes Piotr Hofman. Powiedział także, że w tym roku spółka spodziewa się ok. 200 przekazań lokali.
“Jako deweloper chcemy zacząć budować ponad 1 000 mieszkań rocznie. Myślę, że przełom 2020/2021 to będą już te wskaźniki” – powiedział Hofman podczas debiutu spółki na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect.
“Chcemy przez te 3 lata okrzepnąć na rynku głównym, rozbudować elementy strategii – czyli powiększyć wolumen sprzedawanych mieszkań do ok. 1 000, a później 2 000. Pokazać się też na rynku hotelowym i zdecydowanie kontynuować rozwój...

link 

  • HM Inwest traci na debiucie GPW. Spółka chce sprzedawać 1000 mieszk/r.hm Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HMINWEST 6,84% 20,30 2021-07-28 10:39:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.