Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,48 zł , zmiana od tamtej pory: 362,57%

HM Invest skokowy wzrost aktywów spółki

Zgłoś do moderatora
Po I półroczu 2022 r. mamy skok aktywów z niespełna 90 mln zł do 123,6 mln zł. A najlepsze okresy dopiero przed nami. Wszakże od 5 wrzęśnia mają już pozwolenie na sprzedać lokali w Poznaniu i podpisywanie aktów notarialnych

A nie zapominajmy, że to developer i dopiero akt notarialny pozwala na zaliczenie przychodów i zysków.

Czyli III, IV kwartał 22 i I 23 będą rekordowe dla spółki
  • HM Invest skokowy wzrost aktywów spółki Autor: pewniakgpw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HMINWEST 8,13% 34,60 2023-12-01 13:15:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.