Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,40 zł , zmiana od tamtej pory: 22,83%

Hiszpania przywraca swobodny ruch turystyczny !!!

Zgłoś do moderatora
"Turyści, Hiszpania czeka na was od lipca, oferując bezpieczne warunki" – poinformował premier Hiszpanii Pedro Sanchez. "W tym roku będziemy mieć sezon urlopowy" - zapowiedział.
Od 1 lipca lecimy na wyspy kanaryjskie !!! :)
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-sanchez-turysci-hiszpania-czeka-na-was-od-lipca,nId,4512368

Pozdrawiam naganiaczy na spadki. Juz widze jak na wakacjach o 7 rano wbijaja gumowym mlotkiem swoje parawany w piach nad baltykiem ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 5,61% 22,60 2022-05-20 16:44:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.