Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  109,00 zł , zmiana od tamtej pory: -20,35%

Historia lubi się powtarzać, a szybkie 250% możliwe?

Zgłoś do moderatora
Możliwe!

Mija rok odkąd polecałem przyjrzeć się walorowi Getin Noble (GNB).
Wtedy kurs wynosił 17gr i mieliśmy bardzo podobne ruchy na papierze jak w ostatnim czasie (zbieranie z ukrytego, akumulacja potwierdzona A/D, wyprzedanie, RSI etc).
Technicznie sytuacja wyglada bardzo podobnie.
Rok temu, kurs poszybował z 17gr na 0.6PLN. Historia lubi się powtarzać, a wg mnie wszystkie ostatnie ruchy na to wskazują. Polecam obserwację, bo może być spółka rozgrywana i być może znowu szybkie 250% lub więcej będzie do ugrania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -0,96% 86,82 2022-10-03 09:36:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.