Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Historia dotychczasowego przekrętu / Historia prawdziwa "Ktos" brawo

Zgłoś do moderatora
Nie mogę pozwolić, żebyście tej historii nie znali. A niestety jest prawdziwa. Proszę bardzo...

"A więc chciałbym wszystkim Naświetlić całą sytuację jaka miała miejsce od 3 lat aby wyjaśnić tym którzy nie są w PAM i nie wiedzą jaka jest Prawda i skąd teraz taki Ataki na PAM i Akcjonariuszy którzy walczą i się zjednoczyli aby walczyć z tymi obłudnikami kłamcami i oszustami którzy rządzili przez lata spółką doprowadzając na samym końcu do Upadłości Spółki a więc teraz ujżycie Prawdę jak było i jak jest :

A więc tak nie jaki Gamon i kilku popleczników a jest to kilka osób czyli gamon ,mirosław -kilerr i setka jego nicków krok-smerf ,litwiniak sterowany przez Dawida S i 3 osoby 2 co było w RN które działały na rzecz tych obłudników ,co mogą potwierdzić wszyscy Akcjonariusze PAM i nie tylko ! A więc te kilka osób działało na Szkodę wszystkich Akcjonariuszy cały czas udając że są z nami z PAM i resztą Akcjonariuszy a działali w porozumieniu z BLG i Krok-smerfem którzy mieli dostać za plecami PAM i reszty Akcjonariuszy kase a może i nie tylko a my wszyscy Akcjonariusze PAM i reszta nie mieliśmy dostać NIC !! taki był plan i tak działały te osoby wyżej wymienione co zresztą Potwierdzają ich Ataki na PAM i wszystkich Akcjonariuszy przez ostatni rok po walnym z 2020 roku ! Dowodów jest masa i wpisów tych obłudników jak ujadali na PAM i pana Ryszarda i wszystkich Akcjonariuszy którzy się zjednoczyli aby walczyć z tymi oszusta.......!! Sprawy wyszły na jaw w ostatnim roku zaraz po Walnym w co grała ta banda kilka osób i wyszły ich plany niecłe wobec nas wszystkich ,zresztą sam posiadam dowody i mogę ich użyć w każdej chwili i napisać więcej a wtedy wszyscy Akcjonariusze ujżycie Prawde o której piszę teraz .A więc jak sprawy wyszły że te kilka osób gra dla siebie dla swoich zysków i korzyści którzy za plecami PAM i reszty Akcjonariuszy układając się z BLG i krokiem smerfem którzy to bezczelnie oszukali nas na WALNYM W 2020 ROKU gdzie wprowadzili do RN swojego sługe Litwiniaka sterowanego przez Dawida S i jego rekomendacji aby on był tym 3 członkiem RN który zgodnie z umowa miał przystąpić do PAM bo taka była umowa ( słowna ale na tej podstawie tylko dostał głosy nasze PAM ) i tylko dlatego został wybrany przez PAM naszymi głosami co za raz po walnym okazało się że Litwiniak nie przystąpił do PAM i nas wszystkich oszukał na czele z Dawidem S !! to był właśnie ich plan wsadzając swojego sługe - który będzie służył im i tak też było przez ostatni rok który nie odpowidał na żadne maile nasze PAM bo grał dla swoich korzyści i swojej grupki czyli tych wyżej wymienionych obłudników !

Wszyscy Akcjonariusze PAM o tym wiedzą zresztą zaraz po Walnym 2020 roku uciekł również Dawid S i zamilkł nie odpowidał na żadne maile od Akcjonariuszy odnośnie Litwiniaka który nas oszukał wszystkich Akcjonariuszy którzy oddali na niego głos !! A jak wiemy wszyscy była to osoba rekomendowana przez Dawida S i przez niego sterowana !! a więc tak grali od 3 lat Dawid S i grupka tych obłudników którzy tylko układali sie za pelcami chcąc dostać swoją kase i uciec !! Plan sie nie powiódł bo Akcjonariusze PAM dzięki Informacją pana Ryszarda i rady PAM dowiedzieliśmy się w co grali ci obłudnicy i jak nas oszukiwali przez cały czas już nie wspomnę infromacje jakie wcześniej podawał Dawid S który przez 3 lata sterował tym wszystkim i jakie kłamstwa opowiadał nam abyśmy tylko nic nie robili i czekali nie podejmując żadnych spraw i działań wobec bylego zarządu czyli oszust......i kłamców BLG - Krok-smerfa którzy to cały czas kłamali i opowiadali takie kity i kłmstwa odnośnie EMBY -Schyraka -OTG że jak byście wszyscy Akcjonariusz o tym wiedzieli którzy nie jesteście w PAM i nie wiecie to by wam się sam nóż w kieszeni otworzył a wasza złość byłaby tak duża że chcielibyście od razu ich Rozliczyć !! ile było bajek z ich strony i same kłamstwa jakie to opowiadał i przekazywał BLG i krok-smerf przez te 3 lata przez Dawida S i jak się okazało były to tylko same kłamstwa i oszustwa kolejne które zresztą mamy zapisane w postaci maili jakie rozsyłał wcześniejszy przewodniczący Dawid S po kontakcie z BLG ! Wszystkie maile z data godziną i kamstwami są zapisane i są jako dowody twarde dowody i do wglądu , mogą ujrzęc w każdej chwili światło dzienne .

Kolejna sprawa Gamon pisze o mirosławie-kileerr/itd forumowy ujadacz że został zaatakowany przez PAM - a więc wyjaśnię jak było bo tego już nie jaki GamonObłudnik nie napisał oczywiście no bo po co mają wiedzieć Parwdę Akcjonariusze nie będący w PAM .A więc wyjaśnię - nie jaki mirosław czyli osobnik wyżej opisany z tej ferajny grupki obłudników który działał na szkodę Akcjonariuszy PAM ujadał cały czas na PAM i wszystko to co chciało zrobić PAM i podjąć kroki prawne wobec tych oszust........żaby BLG i krok-smerfa osobnik mirosław atakował PAM a przedewszystkim na Pana Ryszarda M i wszystkich członków rady PAM i Akcjonariuszy - czyli działał dla żaby BLG -Kroka smerfa co wyszło potem na jaw ! A że Akcjonariusze PAM przejżeli na oczy i dowiedzieli się o tym i przeciwstawili się jego atakom jak jeszcze był w PAM ,Akcjonariusze PAM założyli swoje forum czat Watchapa i odeszli z wcześniejszego czata ten oczywiście wyśmiał wszystkich Akcjonariuszy i oczywiście jeszcze ubliżał na swoim forum i uciekł oczywiście z PAM,wystepując i mając jeszcze ogromne pretensje i rządając oddanie pieniędzy które to były zbierane na rzecz spraw PAM i kosztów jakie były podczas zwoływania Walneg opłacenia Prawnika itd .to pokazało jakim jest ta osoba obludnikiemi i dla kogo grał cały czas !!

Po czasie jakim wyszło oczywiście był jeszcze jeden członek w PAM kolejny obłudnik z tej ferajny który donosił wszystko co PAM zamierza zrobic dalej i przekazywał tym obłudnikom wszystkie Informacje gdzie oczywiście Akcjonariusze PAM bardzo szybko namierzyli tego osobnika i rozpracowali i dowiedzieli się, kim jest i zaraz uciekł również z PAM widząc że Akcjonariusze go rozpracowali dla kogo gra , który od dawna był podejrzewany przez Akcjonariuszy że działa dla drugiej strony ! Informacje przekazywał tym obłudnikom czyli mirosławowi który to umieszczał na forum bankiera i wyśmiewał plany PAM wszystkich Akcjonariuszy !zapewne informacje przekazywał dalej czyli Dawidowi S a ten Litwiniakowi i BLG Krok-smerf wiedzac co szykuje PAM !

A więc jak widzicie wszyscy Akcjonariusze nie będący w PAM taka jest Prawda i może wam to potwierdzić ponad 200 Akcjonariuszy PAM bo oni znaja tą prawdę dokładnie tak samo jak ja ! I teraz wszyscy widzicie jak grali ci obłudnicy za plecami PAM i was Akcjonariuszy którzy chcieli tylko odzyskać swoją kase i korzyści za naszymi plecami a my Akcjonariusze PAM i reszta akcjonariuszy nie mieliśmy nic dostać i czekać nie wiadomo na co i po co !! A plan ich był taki że mieli dać zgode BLG i KROK -smerf zgode na sprzedaż Koncesji OTG i emby aby wyprowadzić wszystko co zostało w Petrolinveście na Spółeczkę celową i tak aby Spółka Petrolinvest nie miała nic już,i zostałby tylko pusty wpis w KRS i żadną wartościa bo nic by już Spółka nie miała żadnej wartości !I taki był plan tej ferajny oni by dostali za ta zgode kase za podpis RN na sprzedaż Koncesji żaba BLG i Krok miał dostać odrazu 12 mln zł od Inwestora że ten przyniósł by mu zgode i podpisy RN na zgode przenisienia Koncesji na spółke celową w danym ich kraju !Taki był plan ich Czy tego nie dokonali nie wiemy bo nie mam dokumentów ale wcześniej czy później o tym sie dowiemy i oczywiście ich rozliczymy z wszystkiego jak i były zarzad czyli BLG -Krok-smerfa którzy to wyprowadzali cały czas majątek spółki jak farmy wiatrowe za kilkadziesiąt mln zł które zostały wyprowadzone na spółki celowe gdzie obsadzili się w nich jako prezesi i dyrektorzy co jest wszystko zapisane w KRS i możecie sobie sprawdzić dokładnie wpisując w KRS farmy wiatrowe -Tuja -Pomorskie Farmy Wiatrowe itd. wszystkie powiązania ich z spółkami spółeczkami łącznie gdzie zasiadają ci malwresanci.

A więc jak wiemy majątek został wyprowadzony z spółki i wszystkie emisje akcji które były dokonywane i wyprowadzone pieniądze na Cypr poprzez słupy jak -Masachi -Tabaschi które to były tylko po to aby wyprowadzić pieniądze gdzie miały być wykonane prace czyli gdzie nabyli koncesje łupkowe zawyżając ich wartość 100 -krotnie gdzie miały być zrobione odwierty i plany Magazynów pod Schyrak opróbowanie itd .Z emisji na Łupki które to dokonali a nie zrobili prawie nic gdzie wykonali jakiś odwiert tylko jako spółka Silurian gdzie zaraz wyprowadzili i sprzedali na inne spółki celowe aby znów wyprowadzić wszystko i aby ślady znikły tak działał były zarząd BLG-Krok -smerf teraz za to muszą odpowiedzieć za te wszystkie przekręty i zostaną Rozliczeni z Wszystkiego ! Jak już wiecie BLG żaba ukrywa się przed 3 prokuraturami i ukrywa dokumenty spółki bo wie że dopuścił się oszustw na skalę Madofa ! za co wcześniej czy póżniej zostanie rozliczony z wszystkiego i odpowie za wszystko on i Krok -smerf i cała ta reszta która działała z nimi za plecami !!

BLG żaba Krok-smerf i cała ta ferajna która działa łącznie z nimi za plecami Akcjonariuszy PAM i wszystkich reszty Akcjonariuszy zostaną rozliczeni i doprowadzeni do CELI - czyli miejsca tam gdzie ich jest od dawna !! Wszyscy Akcjonariusze nie odpuszczą tej bandzie.........i mogą być pewni że sprawy będą nie tylko w PL bo trafi również do Strasburga gdzie odpowiedzą za ten przekręt i zostana pociągnięci do Odpowiedzialności Karnej oraz zostanie im zabrany cały majatek i ich rodzin bo zapewne poprzepisywali tak aby oni nic nie mieli ! Odszkodowania jakie będą musieli wypłacić nam teraz Akcjonariuszom będa na setek mln zł jak nie MLD zł bo jak wiemy są jeszcze inni Akjconariusze nie będący w PAM a posiadający akcje !!A więc te oszustwa i kłamstwa jakimi nas karmili przez lata wyjdzie im Bokiem i zapłacą za wszystko najwyższą cenę i zostaną Rozliczeni z wszystkiego z Każdej złotówki która wyprowadzili ci Oszuści i kłamcy ,a jak wiemy Jest to na skalę tak ogormną bo na ponad mld zł za co grozi tej mafi -bo tak trzeba nazywać rzeczy po imieniu - jaki przekręt dokonali kara pozbawienia Wolności będzie się kwalifikowała na kare ponad 12 lat i tego będziemy sie domagać i oczywiście wielkich odszkodowań ! Wiedząc o tym emerytowany smerf-krok ujada na PAM z swoimi poplecznikami i atakuje PAM i resztę akcjonariuszy co zresztą widzicie sami na forum .Dlatego wszyscy Akcjonariusze łączmy się razem i Rozliczmy ta mafie która nas Okradała przez wszystkie lata w tak perfidny sposób !! Widząc teraz jak jeszcze zlozyli wniosek o Ołgoszenie Upałdości spółki aby tylko zaszkodzić nam Akjconariuszy i abyśmy nie zwołali Walnego i nie odwolali tych oszust...........posuneli sie na ostateczny krok prubując nas zablokować i abyśmy nie ujrzeli Prawdy i dokumentów chcieli jeszcze okłamać nas wszystkich że Walne jest odwołane na dzień 16 listopada 2021 roku ! czyli BLG francuz i Krok-smerf chcieli jeszcze w kolejny sposób oszukać Akcjonariuszy i okłamać ich że walne jest odwołane powołując sie na kłamstwa że spółka jest Publiczna ! Gdzie KNF i wszyscy Prawnicy jednocześnie opowiedzieli się i wypowiedzieli że Walne jest zgodnie z Obowiązujacymi zasadami spółek Nie-Publicznych !! Tak więc za tą próbę oszustwa dojdą kolejne zarzuty teraz BLG i Krok-smerfowi gdzie wszyscy Akcjonariusze pozwią ich .

Tak więc podsumowując wszystko Jako Akcjonariusz PAM wszyscy Akcjonariusze którzy jeszcze nie jesteście w PAM i stoicie biernie wierząc w cuda jakie wierzyliście że odzyskacie kase co było złuda waszą jak sami widzicie po czasie jak was okłamywano i oszukiwano i nas wszystkich Akcjonariuszy PAM przez były zarząd BLG - Krok-smerfa i cała tą ferajną !! Zapisujcie sie do PAM i Rozliczmy ta mafie którą działała na Szkodę naszą i utratą naszych tak wielkich pieniędzy jakie włożyliśmy w tą spółkę przez te wszystkie lata !! Pamiętajcie nie stujcie Biernie nie ważne ile macie akcji czy 50 czy 1000 czy 10000 akcji ! Zapisujcie się wszyscy i Walczmy razem bo Tylko w Taki sposób możecie coś Odzyskać i rozliczyć tych oszust...........którzy nas okradała przez te wszystkie lata .

W Kupię siła i ta siłą jesteśmy my Akcjonariusze PAM którzy dopną swego bo nie odpuścimy ani jednej złotówki którą nam ukradli !!My jako Akcjonariusze sfinansowalśmy OTG Embę i to my jesteśmy Właścicielami spółki a więc Walczmy o nasze pieniądze jakie tutaj władowaliśmy i razem na czele z Panem Prezesem Ryszardem i Pania Vice Prezes i całą RN i rada PAM i Wszystkimi Akcjonariuszami walczmy i rozliczmy były zarzad który dopuscił się tak wielkiej szkody jaką nam zafundowali utratą zdrowia i utrata wielkich pieniędzy i straconych lat !!Tylko dzięki Nowemu Zarządowi i Panu Prezesowi Ryszardowi możemy Odzyskać pieniądze i Rozliczyć tych oszust............którzy nas okradali przez lata i w perfidny sposób oszukiwali wyprowadzjąc cały majatek z spółki !

Pozdrawiam Akcjonariusz Oila ! "

Pozdrawiam Xior.

PS: Napisał "Ktoś" szkoda, by zmarnowało się tyle czasu pisania. A naświetla i tłumaczy przekręcaną historię "Smerfa" i innych popleczników.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.