Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,75 zł , zmiana od tamtej pory: -8,35%

hi hi hi ale sie nabrali

Zgłoś do moderatora
wartosc ksiegowa 8pln zadluzenie do splaty przez kilka lat na okolo 90 milionow , przy obrotach za 2019 rok to sa trzy lata zeby wyjsc na prosta a tu wartosc 3 krotnie wieksza niz wartosc ksiegowa POWODZENIA zycze
czy to jest kopalnia zlota chyba nie ktos tu ladnie gra na tej spolce A LEszcze KUPUJA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RAINBOW 2,61% 23,60 2022-01-28 10:14:58