Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,69 zł , zmiana od tamtej pory: 1,34%

Helvetia tonie

Zgłoś do moderatora
Jeślu UBS pod presją rewolwerowców przejmie CS to czeka go ten sam los co CS

https://images91.fotosik.pl/652/f37deddb67fcf4cc.png

całe te egoistyczne towarzystwo Alp dostaje to na co zasłużyło od lat, z ich neutralnością i intergralnością do kwestii żydowskiego złota po hub brudnych pieniędzy kacapów, ukraińskich oligarchów i innych Azjatów....

Przejęcie przez UBS CS jest wielkim błędem o ile dziś się dogadają, szantaż FED, EBC BOE i BOJ to tylko kwestia CS a nie całej Helvetii, za chwile te 8 mln państwo stanie się ruiną, jeśli chory ze zdrowym w jednym łóźku mają spać....

Teraz jak aktywa mają być połączone i wynosić 1,1 bliona CHF atak jest łatwiejszy niż kiedykolwiek, tego po prostu a emocjach oni nie widzą....Szwajcaria 1,1K ton złota i za chwilę nie będzie go miała a SNB który traci 140 mld CHF w 2022 stracil kolejne 60 mld..

UBS na tą chwile 3,5 USD gdzie w US handlowany jest po 18,20 USD...

25 rappen możę UBS za CS akcje zapłaci :)) ha ha....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 4,13% 15,90 2023-03-29 17:03:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.