Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,78 zł , zmiana od tamtej pory: -41,52%

HealthUp laureatem nagrody Naukowej Fundacji Polpharmy

Zgłoś do moderatora
AioCare - mobilny, telemedyczny system diagnostyki, monitorowania i leczenia pacjentów z chorobami płuc - zdobył drugie miejsce i nagrodę 80 tys. zł w konkursie Naukowej Fundacji Polpharmy „Wykorzystanie technik mobilnych w prewencji, diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych”. Przenośny spirometr AioCare to produkt spółki HealthUp z portfolio Grupy Adiuvo Investments. 
W konkursie udział wzięło 45 rozwiązań mobilnych z zakresu medycyny. W najlepszej, nagrodzonej trójce znalazły się - oprócz AioCare - dwa rozwiązania z obszaru neurologii (monitorowanie rozwoju choroby Parkinsona i Alzheimera oraz aplikacja dedykowana pacjentom po udarze mózgu lub z czynnikami ryzyka). 
Łukasz Kołtowski, prezes i pomysłodawca HealthUp, odbierze nagrodę na oficjalnej gali w czerwcu br.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/adiuvo-investments-7356.html 
  • HealthUp laureatem nagrody Naukowej Fundacji Polpharmy Autor: oswald1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADIUVO -0,66% 4,55 2020-08-11 10:57:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.