Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Hawe Telekom na Capacity Europe 2020 / Sponsor!

Zgłoś do moderatora
Największa konferencja międzyoperatorska w Europie, Capacity Europe, odbywa się w tym roku online w dniach 19-22 października. Hawe Telekom będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu jako wystawca i sponsor. W ostatniej edycji konferencji wzięli udział przedstawiciele 676 firm z 91 krajów. Można oczekiwać, że w tym roku skala imprezy będzie większa.

Jako sponsor i wystawca.

https://www.hawetelekom.com/web/index.php/aktualnosci/hawe-telekom-na-capacity-europe-2020

https://events.capacitymedia.com/event/25cd649c-968b-45dd-92a4-61f31b9acf83/summary

Xior.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.