Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Hawe Telekom i IS-Wireless zawiązują porozumienie ws. tworzenia siec

Zgłoś do moderatora
Hawe Telekom i IS-Wireless zawiązują porozumienie ws. tworzenia sieci prywatnych 5GISBnews - Biznes
7 lip 2022, 15:41

Warszawa, 07.07.2022 (ISBnews) - Hawe Telekom i IS-Wireless zawarły porozumienie, w ramach którego będą pracowały nad wspólną kompleksową ofertą dla klientów zainteresowanych budową prywatnych sieci 5G, podano w komunikacie. Firmy zamierzają oferować gotowy do wdrożeń produkt w całej Europie."W porozumieniu przedsiębiorstwa deklarują współpracę i opracowanie rozwiązania, które powstanie z niezależnych elementów dostarczanych przez każdą ze stron. Dostarczone przez IS-Wireless części składowe sieci obejmujące RAN, Core i MANO w technologii mobilnej 5G zintegrowane zostaną z infrastrukturą Hawe Telekom. W efekcie powstanie oferta na kompletne sieci prywatne 5G, działające w modelu otwartym (Open RAN), który charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem sieci, elastycznością i niskim całkowitym kosztem posiadania (ang. Total Cost of Ownership, TCO)" - czytamy w komunikacie.Rozwiązanie będzie mogło być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, pragnących tworzyć prywatne sieci mobilne w fabrykach, kampusach akademickich, czy w ośrodkach miejskich, podano także.Hawe Telekom świadczy kompleksowe usługi telekomunikacyjne dla innych operatorów, a wśród jego klientów znajdują się operatorzy krajowi oraz międzynarodowi. Spółka oferuje dzierżawę i sprzedaż kabli oraz włókien światłowodowych, transmisję danych w oparciu o posiadany system DWDM, dostęp do sieci internet, a także serwis sieci telekomunikacyjnych."Partnerstwo Hawe Telekom z IS-Wireless w naturalny sposób wynika ze strategii biznesowych firm. Naszym celem jest wspólne wypracowanie ekosystemu innowacji, którego częściami składowymi są rozwiązania oparte o technologie otwartych sieci 5G oraz edge computingu nadzorowane przez modele predykcyjne. Jestem przekonana, iż zaproponowana przez nas technologia pozwoli przyspieszyć wdrożenia otwartego środowiska 5G w przemyśle oraz innych sektorach gospodarki" – powiedziała business development director w Hawe Telekom Barbara Ożóg, cytowana w komunikacie.IS-Wireless to dostawca sieci komórkowych 4G i 5G w zyskującym popularność na całym świecie modelu otwartym (Open RAN). Firma tworzy oprogramowanie i sprzęt niezbędne, by budować sieci mobilne zarówno w zakresie RAN, jak i Core. IS-Wireless promuje otwarte, sprzyjające różnorodności podejście do budowy sieci mobilnych i współpracuje z rosnącym gronem partnerów w ramach inicjatywy #5GMadeTogether."Porozumienie zawarte z Hawe Telekom pozwoli nam połączyć to co najlepsze w elementach sieciowych, w których się specjalizujemy i wspólnie stworzyć zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie oparte o najnowszą technologię i ogrom doświadczenia. To kolejny krok w kierunku rozwoju polskiej branży telekomunikacyjnej" - powiedział Sławomir Pietrzyk, CEO i założyciel IS-Wireless.
(ISBnews)

https://stooq.pl/n/?f=1498174

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.