Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,56 zł , zmiana od tamtej pory: -66,83%

Hardkorowy poniedziałek

Zgłoś do moderatora
Byłem dziś na grzybobraniu i znalazłem w lesie koszyk podgrzybków oraz stos puszek po Harnasiach.
Zaintrygowany tymi znaleziskami sprawdziłem w domu w senniku Afgańsko-Namibijskim znaczenie tych dwóch znalezisk.

Wg. tego sennika zalezienie podgrzybkó i puszek po Harnasiu zwiastuje spadek kursu Biomassa :(

Wszystkich anstawionych na wzrosty przepraszam i zwracam się z prośbą o nie zostawianie puszek po Harnasiu (i podgrzybków) w lesie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMASS 1,30% 0,19 2022-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.