Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

halo...tu szambo czy mnie słychać?

Zgłoś do moderatora
Z tego forum zrobili sobie słupy francuza i smerfa typowe szambo,W oczywisty sposób oni nie mogą przystąpić do PAM,jedynie mogą nawet- muszą tylko szczekać,
Kilka milionów akcji jest w rękach spółdzielni ,która nie jest w żaden sposób zainteresowana próbą sprzedaży lub innej korzystnej formy zbycia akcji. Mają cichą umowę oddania akcji za friko,a później zostaną dopuszczeni do ułamka udzialów,lub zostaną wyru.hani,przez spryciarzy z Rosji i Kazachów.
Apeluję więc do Pamowców ,nie dyskutować z nimi ,tylko czytać co szczekają,bo to nie są spryciarze pokroju smerfa tylko biedaki ,którym się wydaje ,że są akcjonariuszami.
Zobaczycie ,że szybko zamilkną jak nie będą mieli przeciwników na forum.
Smutne tylko,że Pamowcy będą się musieli wykosztować na drogi proces a oni na tym skorzystają w razie wygranej w Londynie.
Pozdrawiam Ryszarda i wszystkich Pamowców.
Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.