Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: 8,46%

Hahaha ale dno

Zgłoś do moderatora
https://www.mostostal.waw.pl/zrownowazony-rozwoj/badania-i-rozwoj/aktualnosci/archiwum/o-moscie-w-blazowej-w-podreczniku-dla-szkol-podstawowych

Co za jełopy tam pracują, a wiadomo hiszpańscy oszuści.
O nie mają czym się pochwalić i piszą takie farmazony.
A co hiszpańskie buraki z mostem w Dani przewrócił się może też o nim napisza
  • Hahaha ale dno Autor: ~Poiu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOSTALWAR -0,70% 4,23 2020-10-21 16:24:50