Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,82 zł , zmiana od tamtej pory: 5,67%

Gwint okazał się być słabym produktem

Zgłoś do moderatora
Od premiery nowej gry CD Projektu minęło już kilka dni i można bez obaw postawić tezę, że Gwint: Mag Renegat nie zawojuje list sprzedaży. Mimo niskiej ceny ta roguelike'owa karcianka nie zbiera zbyt dobrych ocen zarówno w wersji na komputery, jak i smartfony.

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/gwint-mag-renegat-slabo-przyjety-przez-graczy-cd-projekt-ciagle-szuka-mobilnego-hitu/61nxqvj 

To pogłębi tylko trend spadkowy. To nie tylko shorty nas oprawiają, ale i złe produkty odbierają nam marzenia o 110 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,60% 100,20 2022-09-30 17:04:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.