Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Gumowe drogi będą standardem w Polsce? Eksperci apelują do rządu

Zgłoś do moderatora
Tak zwany gumowy asfalt ma wiele pozytywnych cech. Poprawia on jakość, wytrzymałość i trwałość dróg, a także zwiększa przyczepność, obniża dwukrotnie poziom hałasu i skraca drogę hamowania samochodów. Technologia ta stosowana jest już w USA, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Chinach. W Polsce powstało na razie kilkadziesiąt kilometrów dróg tego typu.

...

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/gumowe-drogi-beda-standardem-w-polsce-eksperci-apeluja-do-rzadu/s984swc 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -3,20% 2,42 2021-10-26 13:53:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.