Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,50 zł , zmiana od tamtej pory: 46,20%

GSS ciągle bardzo wysoko w USA, DE, czy UK

Zgłoś do moderatora
GSS na PS4 w USA ciągle na 24 pozycji (najwyższa jaka byliśmy to 18), w DE ciągle jesteśmy na 5 pozycji (najwyższa jaka była to 3 pozycja), we Francji na miejscu 18, a w UK na 10 pozycji. Na Xbox w DE jesteśmy ciągle nr 9 w DE, w USA na 41 miejscu (a w 4 dniu po premierze byliśmy na 44 miejscu). W UK jesteśmy na 19 miejscu. Drugi tydzień praktycznie mija, a GSS ciągle trzyma się bardzo mocno, w ścisłym topie, wśród największych tytułów AAA światowego gamingu. Świetnie się GSS rozwija i monetyzuje. W przyszłości dojdą kolejne DLC i najważniejsze czyli Road Dinner Simulator i Motel Simulator i połączenie wszystkiego w jedno uniwersum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -4,77% 51,90 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.