Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

grzesiuk o żabojadach

Zgłoś do moderatora
Stanisław Grzesiuk o Francuzach:
W obozie najbardziej zgodnymi ludźmi do współżycia byli Jugosłowianie. Lubiani byli Grecy. Dobrymi kolegami byli Hiszpanie. Włosi byli chłopy fajne. Jedynie Francuzi - samolubni, nieżyczliwi, egoiści. Przecież ja przed wojną nawet nie widziałem z bliska jednego Francuza i byli dla mnie tacy sami dobrzy jak każdy inny naród, więc nie można mnie posądzić o jakieś specjalne uprzedzenie. Moim zdaniem przyczyną niepopularności Francuzów nie były sprawy polityczne, lecz ich stosunek do otoczenia, do kolegów współwięźniów, tak swych rodaków, jak i innych narodowości. Francuzi atakowali zawsze kupą. Skakali, machali łapami i krzyczeli jak gęsi. Ale jak tylko jeden dobrze dostał w ryja, to od razu uspokajali się.

Pasujesz pan do tego opisu panie bertrand
  • grzesiuk o żabojadach Autor: ~ralf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.