Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

Grzegorz Stanisławski

Zgłoś do moderatora
W Radzie Nadzorczej zasiądzie gościu od Ukrainy ;)

https://edialog.media/2020/12/04/come-back-mostu-energetycznego/ 

https://www.tvp.info/44110534/ukraina-poplynie-z-pradem-do-unii 

https://biznesalert.pl/polenergia-energia-ukraina-polska/ 

Most energetyczny nie powstanie ale ekspert od rynku ukraińskiego jest.
Towarzystwo robiące analizy dla Ukraińców zacne Westinghouse Electric Sweden AB, Polenergia International Sàrl (Luksemburg) i EDF Trading Limited (UK).
  • Grzegorz Stanisławski Autor: ~iNFO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -0,97% 71,10 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.