Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,74 zł , zmiana od tamtej pory: 64,08%

GRZECH PIERWORODNY A SOLIDARNOŚĆ I JEJ WYZNAWCY ZNACZY TOTALNI PROSTACY?

WIELCE SZANOWNY PREMIERZE MORAWIECKI, Z CAŁYM SZACUNKIEM ZALE DOBRO PR W DZIEDZINIE HIGH TECH BARDZO MI LEŻY NA SERCU. A PANOWIE MNIE TU KASUJĄ WYPOWIEDZI JAK PISZĘ O JÓZEFIE PIŁSUDSKI, I INŻYNIERZE EUGENIUSZU KWIATKOWSKIM. CO W OKRESIE MIĘDZYWOJENNYM POTRAFILI ZBUDOWAĆ COP I PORT W GDYNI. A HUTĘ STALOWA WOLA WYBUDOWALI W 14 MIESIĘCY. WYBUDOWALI PZL MIELEC RZESZÓW I ZBUDOWALI BOMBOWIEC ŁOŚ W KILKA LAT. NIEWIEM W CZYM UCHYBIŁEM SOLIDARNOŚCI? WSZAK SOLIDARNOŚĆ SIŁA PRZEWODNIA NARODU MIAŁA 33 LATA NA ROZWIJANIE PRZEMYSŁU OBRONNEGO, A PIŁSUDSKI MIAŁ 8 LAT? I CO PANOWIE Z SOLIDARNOŚCI DOKONALI? PYTAM SZANOWNEGO PANA PREZESA KACZYŃSKIEGO? SZANOWNY PANIA KACZYŃSKI TAKI DRON JAK DZIŚ BUDUJE POLSKA III RP, TO JA BUDOWAŁEM W 1967 ROKU NA ZAJĘCIACH MODELARSKICH W ZHP. A NA ZAJĘCIA PRZYCHODZIŁY TUZY KONSTRUKTORZY Z LOTNICTWA Z MIELCA I RZESZOWA. BY UCZYĆ DZIECI W MODELARNI ZHP. I NIECH MNIE TU NIE KASUJĄ WYPOWIEDZI CI NIEUDACZNICY, JA PANU PREZESIE MOGĘ ZROBIĆ DRONA NA POZIOMIE WYŻSZYM NIŻ TERAZ MA IZRAEL I USA. ALE MAM GRZECH PIERWORODNY, PRACOWAŁEM W PRL. DLA TEGO ROBICIE CO MOŻECIE, BY MNIE UWALIĆ, A ROBICIE JAKIEŚ GÓWNO DRONA I OŚMIESZACIE SIĘ TYM NA RYNKU?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 4,53% 12,70 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.