Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,82 zł , zmiana od tamtej pory: -69,79%

Gry z Polski wchodzą na globalny rynek

Zgłoś do moderatora
https://www.rp.pl/media/art18919181-nowe-gry-z-polski-wchodza-na-globalny-rynek

Z kolei końcówka września będzie ważna dla All in! Games (wydawca) oraz The Farm 51 (producent), ponieważ wtedy na rynek trafi gra „Chernobylite" w wersji konsolowej. Zadebiutuje ona na PlayStation 4 oraz Xbox One (na komputerach PC wystartowała 28 lipca).
– 28 września zaprezentujemy „Chernobylite" w wersji konsolowej. Tego dnia pojawi się też wersja gry „Ghostrunner" na konsole nowej generacji – informuje Piotr Żygadło, prezes All in! Games.
  • Gry z Polski wchodzą na globalny rynek Autor: ~Majster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 3,00% 2,06 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.