Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 34,85%

Gry torowe drogie w kupnie koło 70- 110 zł

Zgłoś do moderatora
Gatunek strategii turowych (ang. turn-based strategy) polega na prowadzeniu rozgrywki w sposób przerywany, gdzie czas bywa wstrzymywany. W przeciwieństwie do gier RTS w turówkach gracze mają więcej czasu na podjęcie decyzji, a dopiero po ich zatwierdzeniu obserwują konsekwencje swoich wyborów.
W TBS-ach gracze decydują w każdej turze o rozwoju swojego królestwa (państwa) bądź zarządzają jednostkami bojowymi. Ze strategii turowych wywodzą się taktyczne gry fabularne, które oferują rozgrywkę w stylu RPG z turowym systemem walki lub/i poruszania się postacią.

Oj czuję że akcji warto troszkę kupić.Jak wejdą na platformy i pomysł dobry to bedzie mocno groga akcjia może i 3-5 zł a jest 7 groszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -0,56% 0,09 2022-10-07 11:17:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.