Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,86 zł , zmiana od tamtej pory: -26,57%

gry o tematyce MMORPG - Spółka APIS SA.

Zgłoś do moderatora
Apis SA wszedł w biznes gier MMORPG, to w samych stanach /USA/ gra w to przeszło 45 milion ludzi a na całym świecie setki milionów ludzi.
Czytam, że spółka otrzymała dofinasowanie tego projektu; "Umowę podpisano na kwotę 4.817.974,19 PLN, kwota dofinansowania przyznana Spółce wynosi 3.599.161,10 PLN."
To lepsze niż fotowoltaika, jeżeli ten projekt im wypali, to obecna cena akcji jest prawie jak za darmo, to będzie drugi CD PROJEKT !.
Kupić akcje "zakopać" na rok czasu, a obudzicie się w innym świecie z Spółką APIS, to jest dopiero przyszłość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 16,67% 2,10 2020-11-27 15:09:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.