Grupa SMS Kredyt w omawianym okresie wypracowała wynik netto na poziomie 405,6 tys. PLN. Wpływ na uzyskane wyniki finansowe miało osiągnięcie dobrych wyników sprzedażowych.
We wskazanym okresie Grupa SMS Kredyt osiągnęła rekordową wartość sprzedaży pożyczek biorąc pod uwagę dotychczasową działalność, wynoszącą 17 930 tys. PLN, co oznacza wzrost o 44,80% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży wyniosły 6 715,4 tys. PLN natomiast w Q3 2013 roku były one na poziomie 4 738,7 PLN. Stanowi to 41,71% wzrost.
O 574 tys. PLN w Q3 2014 wzrósł również stan środków pieniężnych na koncie Grupy SMS Kredyt, co stanowi znaczną poprawę względem analogicznego okresu w 2013 roku, kiedy odnotowano ich spadek o 624,7 tys. PLN.
W Q3 2014 roku zmniejszyła także zadłużenie z tytułu obligacji o 795 tys. PLN do kwoty 9 414 tys. PLN, wydłużając dla ponad połowy tego zadłużenia okres zapadalności.
Tylko to moja i nasze pisanie nic nie daje jakoś na akcje się nie rzucają a szkoda bo spółka naprawdę warta zainteresowania