Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  125,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,60%

Grupa Murapol odwołała ofertę publiczną akcji.

Zgłoś do moderatora
Odwołonie tak dużej oferty spowoduje lub juz powoduje przepływy środków finasowych z funduszy którzy redukowali udziały akcji w pozostałych developerach aby zapisac się na nową ofertę na akcje Murapolu Odwołonie tej oferty spowoduje częsciowy powrót tych środków na dwóch najwiekszych deweloperów notowanych na GPW a środki są niebagatelne bo to 571 mln zł Te 4 mln obrotu dzisiaj to jest nic
Grupa Murapol odwołała ofertę publiczną akcji. - Forum - Bankier.pl 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 5,83% 127,00 2023-03-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.