Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: -4,10%

Grupa Hollywood bliżej pozyskania finansowania

Zgłoś do moderatora
Grupa Hollywood bliżej pozyskania finansowania
na zdynamizowanie ekspansji biznesowej

Akcjonariusze Hollywood S.A. – notowanej na GPW głównej spółki Grupy Hollywood, będącej największą siecią pralni przemysłowych w Polsce – zdecydowali podczas dzisiejszego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia o emisji akcji serii L. W trybie emisji prywatnej zostanie zaoferowanych 15 mln walorów po 1 zł każdy.

- Dokapitalizowanie zapewnia  elastyczność w realizacji naszych planów rozwojowych. Pozwala na aktywne zwiększenie tempa i skali realizowanych inwestycji rentalowych w oparciu o wewnętrzne oraz zewnętrzne źródła finansowania. Cena emisyjna jest wyższa niż aktualny oraz średni kurs na GPW z ostatnich 6 miesięcy, co sprawia, że emisja ta jest korzystna dla obecnych akcjonariuszy spółki – komentuje Krzysztof Cetnar, Członek Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych w Hollywood S.A.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/hollywood-7461.html 
  • Grupa Hollywood bliżej pozyskania finansowania Autor: krystyna_dziki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HOLLYWOOD -0,27% 0,75 2019-05-23 12:57:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.