Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: 50,00%

Grupa Capital Park ze wzrostem w I kwartale 2016 r.

Zgłoś do moderatora
Grupa Capital Park ze wzrostem w I kwartale 2016 r. W I kwartale br. Grupa Capital Park oddała do użytku budynek biurowy Delta – Eurocentrum Office Complex, kameralną inwestycję biurową Topos w Krakowie oraz otworzyła po remoncie Galerię Zaspa w Gdańsku.

- Do głównych osiągnieć w tym okresie możemy także zaliczyć podpisanie umowy JV i przygotowanie projektu modernizacji oraz przebudowy CH Swarzędz. Firma oddała też do użytku kameralną inwestycję biurową Topos, która znajduje się w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Krakowa. Dużym wydarzeniem było też oddanie do użytku warszawskiej inwestycji biurowej Eurocentrum Office Complex – budynek Delta. Z początkiem kwietnia nastąpiło też otwarcie po remoncie Galerii Zaspa w Gdańsku. Z kolei w styczniu wypłaciliśmy kolejną dywidendę z REIA FIZ AN – dodaje Marcin Juszczyk.
Także w pierwszym kwartale 2016 Grupa Capital Park odnotowała konsekwentny wzrost przychodów z czynszów projektów ukończonych.
- Przychody operacyjne w tym okresie uplasowały się na poziomie ponad 25,8 mln złotych. Dla porównania w tym samym okresie roku ubiegłego było to nieco ponad 16,7 mln złotych. Zysk netto w pierwszym kwartale wyniósł niemal 5,3 mln złotych wobec straty zanotowanej rok wcześniej w tym samym okresie – dodaje Michał Koślacz, dyrektor ds. finansowych Grupy Capital Park.
  • Grupa Capital Park ze wzrostem w I kwartale 2016 r. Autor: ~czeczo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CPGROUP -0,21% 9,60 2021-10-20 16:48:55