Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,50 zł , zmiana od tamtej pory: -14,40%

Grupa Adiuvo z dwiema ważnymi umowami

Zgłoś do moderatora
Pragniemy zwrócić uwagę na ogłoszone właśnie dwa istotne wydarzenia dla notowanej na rynku głównym GPW Grupy Adiuvo Investments, skupionej na monetyzacji innowacji z obszaru life-science.
1) FixNip - rewolucyjny implant sutka
2) AioCare (spółka HealthUp) - mobilny, telemedyczny system diagnostyki, monitorowania i leczenia pacjentów z chorobami płuc

http://pandl.pl/aktualnosc/items/adiuvo-investments-7457.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADIUVO 0,31% 6,42 2020-02-20 15:21:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.