Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: 7,69%

Grunty przeniesione za dlugi (i pożyczka) do Zoukuma;Skopowski,ale WAŁ.

Zgłoś do moderatora
zapoznajcie sie koniecznie z raportem na 01cyberaton
przegladam raport - tak na szybko cos wkleje, ale wczytajcie sie i umieszczajcie swoje wnioski i spostrzenia

koniecznie przeczytajcie caly raport - sa tam tez inne kwiatki - ladnie tam opisali metody cypryjczykow, to jest dmochowskiego, pawlikowskiego, skopowskiego i jego corka anastazja maria skopowska

link
-----
link

Stopka redakcyjna:
Janusz Andrzej Skopowski - wyprzedał wszystkie swoje akcje 01cyberaton drobnym graczom pod rożne manipulacyjne infa, doprowadzil kurs 01cyberaton do historycznego minimum, do zrujnowania reputacji spółki i do free float prawie 90% !!! (wyprzedawał wbrew obietnicom w żywe oczy na walnym 2015, że tego nie będzie robił). swoimi działaniami doprowadził do finasowej tragedii wielu ludzi. po czym nastapila emisja akcji bez prawa poboru przez firme ZOUKUMA z Cypru (za którą stoi Janusz Andrzej Skopowski - tak! zoukuma i skopowski to to samo), w taki skali, że objęła 25% !!!!
 
Jest (lub był) powiązany (poprzez osoby lub kapitały lub władze spółek lub w inny sposób) z Marcin Henryk Pawlikowski, Jerzy Dmochowski, a także z takimi firmami jak Boruta na NewConnect, Midorana, dyrektorami tam są Marcin Pawlikowski i Janusz Skopowski, Viborera, Tonbo (firmy zarejestrowane na Cyprze), oraz Suntex, Russ Textiles International (UK) Limited z Anglii. oraz dwie firmy ze stanów: Pangeatec LLC, Acoustic Protection Solutions LLC. Jest prezesem prywatny fundusz 12Victoria, poprzednim był Marcin Pawlikowski. Fundusz 12victoria inwestował w Agtes, który został wykluczony z giełdy. Udziały w Agtesie ma (lub miała) Zoukuma, a także Jerzy Dmochowski.
 
Podobny sposób działania jaki ma Pan Janusz Skopowski i Zoukuma na Cyberatonie ma Pan Marcin Pawlikowski, Midorana na Borucie.
 
W fimie 01 Cyberaton była zatrudniona córka Janusza Andrzeja Skopowskiego pani Maria Anastazja Skopowska.
Zachęcam do samodzielnego szukania informacji o tych osobach i spółkach zarówno na forum, jak i ogólnie w wyszukiwarce internetowej. Te 4 firmy z Cypru: Zoukuma, Midorana, Viborera, Tonbo należą do tych samych ludzi: Dmochowski, Pawlikowski, Skopowski - przewalają majątek, pożyczki, rózne komunikaty między sobą od wielu, wielu lat.
Np.
https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=4054813&strona=1
https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=4311061&strona=1
https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=4403883&strona=1
https://www.bankier.pl/forum/forum_o_agtes,6,21,10000001424.html 
link
https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=4565843&strona=1
 
Prosze się zainteresowac i poczytać fora:
Spółki zarejestrowane na Cyprze: Zoukuma, Midorana, Tonbo, Viborera.
Spółki na giełdzie: Agtes, 01Cyberaton, Boruta, BPC, Biomass, Softblue
Spółki nie na giełdzie: fundusz 12victoria, Lignotec, Ecomilan, Reeco Kujawy,
Ludzie: Janusz Andrzej Skopowski, Marcin Henryk Pawlikowski, Jerzy Dmochowski, Robert Ziółek, Gocał, Foremny, Tomaszewski (były prezes) Anastazja Maria Skopowska - córka Skopowskiego.
Sam nie wiem, czy to wszystko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGTES 0,00% 0,28 2015-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.