Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: -49,09%

GRMEDIA spolka Hajdarowicza chodzila po 1500 zl a my po ile ?

Zgłoś do moderatora
Spolka Hajdarowicza Grmedia jest warta 290 mln zl przy 1.5 krotnej liczbie akcji i 5 krotnie wyzszym FF. Oczywiscie duzo wiekszymi zyskami. Kiedys ta spolka chodzila po 1500 zl !!!!!!!!!!!!
https://www.bankier.pl/gielda/notowania/new-connect/GRMEDIA/akcjonariat

Czy na MMCPL powtorzy sie historia z GRMEDIA ?

Ano pozyjemy to zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MMCPL -6,67% 2,80 2020-04-01 11:12:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.