Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -1,25%

Grenevia chce mieć 1,5GW do 2027 w Polsce to znaczy, że

Zgłoś do moderatora
Projekt przemyślała, uzyskała wszelkie pozwolenia, warunki zabudowy, opinie środowiskowe i warunki przyłączenia do sieci lub zamierza produkować dla konkretnego odbiorcy. Jeżeli tego nie zrobiła to byłoby zwyczajną głupotą. Nie można sobie produkować prądu ile się chce, gdzie się chce, tak dla hecy, bezmyślnie i zmuszać operatora do odkupienia najlepiej za dużą kasę. Znajomy w gminie czy powiecie to za mało, nawet z rodziny. Mam nadzieję, że firma ma doświadczenie i nie popełni błędów czego sobie i wam życzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA -0,16% 3,15 2024-02-23 17:00:00