Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,20 zł , zmiana od tamtej pory: -0,94%

Grecja nie zwalnia Narazie Polaków z obowiązku kwarantanny

Zgłoś do moderatora
To już po wakacjach w Grecji uuuuuu
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-grecja-zwolni-z-obowiazku-kwarantanny-obywateli-29-panstw-ws,nId,4523777

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RAINBOW -0,47% 21,00 2022-07-01 17:00:00